Yhdistyksen “TDWI Finland” yhteystiedot

The Data Warehousing Institute Finland Association Ry
Susanna Koskinen
Karpaattienkuja 17 B
FIN-01390 Vantaa
Finland

Puh:+358 (0)20 792 9892 , +358 (0)40 535 2617
Fax: +358 (0)20 792 9899

Jäsenasiat: info@tdwi.fi
Palautteet/Feedbacks: feedback@tdwi.fi

Yhdistys: Rek.nro 172.484, Y-tunnus 2252177-1, kotipaikka Helsinki.

TDWI Finlandin hallitus 2017 / TDWI Finland Board

Petri Hakanen, Strategia.Design Petri Hakanen Oy – puheenjohtaja – Chairman
petri.hakanen@tdwi.fi

Minna Forsman, AEL
minna.forsman@ael.fi

Henrikki Hervonen, SAS Institute – sihteeri – Secretary
henrikki.hervonen@sas.com

Ari Hovi, Ari Hovi Oy
ari.hovi@arihovi.com

Jouni Javanainen, Aureolis
jouni.javanainen@aureolis.com

Taru Jääskeläinen, OP – varapuheenjohtaja – Assistant chairman
taru.jaaskelainen@op.fi

Simo Kauppinen, Perigeum Oy
simo.kauppinen@perigeum.fi

Minna Oksanen, Talent Base Oy
minna.oksanen@gmail.com

Paula Vesterinen, Kela
paula.vesterinen@kela.fi

Laajennettussa hallitustyöryhmässä myös

Mikko Kutvonen, Invenco
mikko.kutvonen@invenco.fi

Share