TDWI Finland ry
Susanna Koskinen
Harjulankatu 6
FIN-04250 Kerava
Finland

Puh:+358 (0)20 792 9892 , +358 (0)40 535 2617

Jäsenasiat: info@tdwi.fi

Yhdistys: Business ID, Y-tunnus 2252177-1, kotipaikka Helsinki.


TDWI Finlandin hallitus 2021 / TDWI Finland Board

Minna Forsman, Taitotalo
minna.forsman@taitotalo.fi

Petri Hakanen, Strategia.Design Petri Hakanen Oy – puheenjohtaja – Chairman
petri.hakanen@tdwi.fi

Henrikki Hervonen, SAS Institute – sihteeri – Secretary
henrikki.hervonen@sas.com

Taru Jääskeläinen, OP – varapuheenjohtaja – Assistant chairman
taru.jaaskelainen@op.fi

Seppo Lampovaara, Capgemini
seppo.lampovaara@capgemini.com

Tommi Laukka, Kela
tommi.laukka@kela.fi

Minna Oksanen, Ari Hovi Competence Development Oy
minna.oksanen@arihovi.com

Petri Räsänen, Invenco
petri.rasanen@invenco.fi

Markku Väänänen, CGI
markku.vaananen@cgi.com