TDWI Finland ry
Susanna Koskinen
Harjulankatu 6
FIN-04250 Kerava
Finland

Puh:+358 (0)20 792 9892 , +358 (0)40 535 2617
Fax: +358 (0)20 792 9899

Jäsenasiat: info@tdwi.fi
Palautteet/Feedbacks: feedback@tdwi.fi

Yhdistys: Rek.nro 172.484, Y-tunnus 2252177-1, kotipaikka Helsinki.

TDWI Finlandin hallitus 2020 / TDWI Finland Board

Petri Hakanen, Strategia.Design Petri Hakanen Oy – puheenjohtaja – Chairman
petri.hakanen@tdwi.fi

Henrikki Hervonen, SAS Institute – sihteeri – Secretary
henrikki.hervonen@sas.com

Jouni Javanainen, Aureolis
jouni.javanainen@aureolis.com

Taru Jääskeläinen, OP – varapuheenjohtaja – Assistant chairman
taru.jaaskelainen@op.fi

Mikko Kutvonen, Invenco
mikko.kutvonen@invenco.fi

Tommi Laukka, Kela
tommi.laukka@kela.fi

Henrik Lähdeniemi, HSolutions
henrik.lahdeniemi@hsolutions.fi

Minna Oksanen, Ari Hovi Competence Development Oy
minna.oksanen@arihovi.com

Markku Väänänen, CGI
markku.vaananen@cgi.com

Laajennettussa hallitustyöryhmässä myös

Minna Forsman, Taitotalo
minna.forsman@taitotalo.fi

Share